Beste leden van V.L.T.C.
Hoewel de winter nog moet beginnen, gaan we ons al weer richten op de voorjaarscompetitie 2027. Met het plaatsen van dit bericht gaat ook de inschrijving voor deze competite weer open. Voor de duidelijkheid hierbij informatie over deze competitie.

Wat houdt de KNLTB Tennis competitie in?
De KNLTB Tennis competitie wordt gespeeld tussen verschillende clubs en je speelt mee met een team van V.L.T.C. Dus je moet wel spelend lid zijn. Je wordt ingedeeld in een afdeling met teams van andere clubs en je speelt wedstrijden tegen elkaar. De wedstrijden worden ‘thuis’ op de eigen club of ‘uit’ bij de andere club gespeeld. Per competitiesoort verschilt het hoeveel wedstrijden je speelt per dag als team, meestal als speler speel je een of twee wedstrijden maar dat regelt de teamcaptain.
Er kan dus ingeschreven worden, zowel voor tennis als padel en de uiterste termijn van inschrijving is zondag 6 december 2026. Inschrijven doe je digitaal en onder dit bericht vind je de link naar het inschrijfformulier.
Inschrijven kan voor verschillende soorten, welke dat zijn en op welke speeldag vind je op het inschrijfformulier bij het veld “Selecteer de competitie “ zowel voor tennis als padel. Voor de meer evaren teams even vermelden dat de competitiesoorten in 2027 hetzelfde zijn als bij het voorjaar 2026. Bij padel is er wel eentje bijgekomen namelijk HERENDUBBEL op de vrijdagavond.
Op welke dagen competitie wordt gespeeld zie HIER op klikt voor tennis en HIER voor padel. Ook de begintijden zijn inmiddels bij velen bekend maar toch hier maar aangegeven dat de begintijd op dinsdag 10.00 uur is, op donderdag 09.30 uur ‘s-morgens, 13.00 uur ‘s-middags en de avondwedstrijden om 19.00 uur. Vrijdagavond uiteraard om 19.00 uur en de begintijden op zaterdag en zondag zijn variabel. In principe is de begintijd 13.00 uur maar in overleg kan daar van afgeweken worden. Let wel, de vermelde begintijden zijn enkel voor de thuiswedstrijden. Bij uitwedstrijden wordt de begintijd bepaald door de betreffende thuisvereniging.
Ook dit keer wordt op de vrijdagavond om de week gespeeld, de ene week gemengddubbel en de 8/9 competitie en de andere week dames- en herendubbel. De 8/9 competitie is voor spelers met de speelsterkte 8 of 9 die nog wat aarzelend tegenover competitiespelen staan. Het is een leuke manier om kennis te maken met het competitiespelen.
Aan deelname zijn wel kosten verbonden en ook die wijken niet af van 2026. Dus voor teams met 7 speeldagen is de bijdrage 110 euro per team en voor teams met 5 speeldagen is dat 85.00 euro. Voor de 8/9 competitie is dat 40 euro. Dit is met inbegrip van de tennisballen DUNLOP max TP die wij beschikbaar stellen.
Wij kijken uit naar jullie inschrijving. We zijn met onze 9 tennisbanen en 3 padelbanen wel aan een maximum gebonden. Hebben we meer inschrijvingen dan we kunnen plaatsen, dan zal er ook weer worden geloot.
En dan hierbij de link naar het inschrijfformulier en die is vltcveldhoven.nl/inschrijfformulier-competitie/
Allemaal veel plezier met de voorbereidingen en je weet het, als er vragen of onduidelijkheden zijn altijd mailen naar competitie@vltcveldhoven.nl